شرکت اتوسل Autosol  آلمان با بیش از ۸۰ سال درخشیدن و درخشاندن

شرکت آباد بنیان پارس نماینده رسمی و انحصاری اتوسل Autosol آلمان در ایران، این شرکت را به شما معرفی می نماید.

درباره اتوسل Autosol :

شرکت اتوسل Autosol در سال ۱۹۲۹ در شهر زولینگن آلمان تاسیس گردیده است و بیش از ۸۰ سال است که محصولات متنوع کاملی از قبیل انواع پولیش ( براق کننده و جلادهنده ) و انواع پاک کننده، شوینده و نگهدارنده را به منظور استفاده برای طیفی گسترده از انواع فلزات – اتومبیل – موتور سیکلت و قایق های تفریحی تولید می کند.

کیفیت محصولات اتوسل Autosol آلمان حاصل تلفیق بیش از هشتاد سال تجربه، دانش و نوآوری  است و به عقیده مشتریان اتوسل Autosol دارای بهترین محصولات پولیش، شوینده و نگهدارنده برای انواع فلزات و انواع خودرو و دیگر وسایل و تجهیزات می باشد.

دامنه عملکرد محصولات اتوسلAutosol   آلمان بسیار گسترده بوده و مصارف صنعتی – حرفه ای – شخصی و خانگی را شامل می شود.

تعامل اتوسل Autosol با خودروسازان مشهور جهان از دیگر نشانه های اعتبار این شرکت و مرغوبیت محصولات آن است.

اتوسل Autosol تامین کننده انواع پولیش و مواد مختلف مصرفی جهت تولید و نگهداری اتومبیل برای مشهورترین خودروسازان جهان و مشتریان آنهاست.

کیفیت بالای مواد سازنده و ترکیبات و فرمول منحصربفرد بهمراه 90 سال تجربه اساس و پایه تولید محصولات اتوسلAutosol  می باشد. بر همین اساس اتوسل Autosol کیفیت تمام محصولات تولیدی خود را با اطمینان تضمین می کند  و نظارت کامل بر تضمین کیفیت پایدار در بالاترین سطح ممکن را دارد.

سازمان مستقل تحقیقاتی و آزمایشی موند سلکشن MONDE SELECTION از بروکسل بسیاری از محصولات اتوسل Autosol را به عنوان محصولات برجسته و با کیفیت مورد بررسی قرار داده و تا به حال چندین مدال کیفیت محصول از طرف این سازمان به شرکت اتوسل Autosol اعطا شده است.

بعضی از محصولات اتوسل Autosol که دارای نشان NSF (سازمان جهانی بهداشت غذا) می باشد به مصرف کنندگان این امکان را می دهد که این مواد در منزل ، هتلها، رستوران ها و در محل های تهیه مواد غذایی در مقیاس بزرگ و کوچک استفاده نمایند.

تمامی محصولات اتوسل Autosol آلمان سازگار و دوستدار محیط زیست فاقد مواد شیمیایی خطرناک و سمی هستند بویژه موادی که دارای نشان NSF (سازمان جهانی بهداشت غذا) می باشد و هیچگونه خطری برای سلامت انسان ندارند.

تمام محصولات شرکت اتوسل آلمان  Autosol به لحاظ بیولوژیک قابل تجزیه هستند و نه تنها مورد تایید شرایط و مقررات بسیار سخت آلمان هستند، بلکه بزرگترین و بالاترین جایزه و تائیدیه اروپا را به خود اختصاص داده اند. محصولات اکولاین شرکت اتوسل Autosol دارای نشان ارزشمند Euro ecolable هستند. (نماد سازگار محیط زیست اروپا شرکت اتوسل Autosol : Euro ecolable)

استفاده از مواد تجزیه پذیر در تولید محصولات، اتوسل Autosol را پیشگام حوزه مراقبت از خودرو با رعایت حفاظت از محیط زیست قرار می دهد.

محصولات شرکت اتوسل Autosol  بطور دائم از طریق مجلات یا شرکت های تخصصی مهم مورد تست و بررسی کیفیت همه جانبه قرار می گیرد. شرکت اتوسل Autosol  چندین بار از طریق این شرکت ها و نشریات برنده آزمون های سخت گیرانه آنها اعلام شده است.

آباد بنیان پارس نماینده رسمی و انحصاری اتوسل Autosol در ایران مفتخر است با عرضه محصولات اتوسل Autosol آلمان، در حوزه انواع پولیش خودرو و فلزات ، مواد شوینده کارواش و مکمل های بنزین و روغن بتواند تعریفی جدید از کیفیت، خدمات و نوآوری را به نمایش گذاشته و انتظارات مشتریان خود را در سطح حرفه ای و ممتاز برآورده سازد.